sk
Zákaznícka linka: info@glara.sk | +420 732 112 870 (pracovné dni 8-16 h)
Glara » Dámske oblečenie » Plavky » Tankiny » Modré tankiny m

Modré tankiny m

Vezmite sexi top, pridajte elegantné nohavičky od bikín a máte plavky tankiny. Už sa nemusíte báť na pláž ani do bazéna s Vaším väčším bruškom. Konečne si Vašu dovolenku pri mori užijete na 110%.

Farba

Veľkosť

Horný diel

Strih

Trend

Vzor

Štýl

Spodný diel

Určenie

Máte vybrané produkty v modrej farbe, prípadne produkty, kde prevažujú odtiene modrej farby. Zahŕňame sem aj produkty v petrolejových, azúrových a denim odtieňoch. Modrá je farba mora a oblohy a evokuje tak pocit voľnosti a priestoru. Dobre sa kombinuje s bielou a čiernou farbou.

Máte vybranú veľkosť M (z anglického Medium, čiže stredná veľkosť). Do tejto skupiny zahŕňame oblečenie od veľkosti 40 do veľkosti 46 a prípadne aj oversized oblečenie vhodné pre postavu veľkosti M. Jedná sa iba o približné zaradení pre ľahšie filtráciu tovaru. Pre presné rozmery vždy skontrolujte tabuľku veľkostí uvedenú u každého produktu. Máte potom omnoho väčšiu istotu, že Vám bude vybraná veľkosť vyhovovať.

Dámske tankiny netypického strihu jednofarebné prevedenie vrchný diel, vol'ného, Dámske tankiny s odnímatel'nými ramienkami za krk
49.75 € 63.15 €
S M L XL XXL XXXL
-21%
Vzorované dámske tankiny dekolt v tvare písmena V mäkké vystužené Dámske tankiny so vzorom
45.4 €
46 48 50 52
Dámske tankiny v námornickom štýle dekolt v tvare písmena V mäkké Retro námornícke dámske tankiny
55.3 €
38 42 44 46 48
Jednofarebné dámske romantické tankiny tvarujúce riasenie medzi prsiami podšitá Dámske tankiny so vzorom
30.25 €
S M L