0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Dámske oblečenie » Šaty » Bio bavlna šaty

Bio bavlna šaty

V našej ponuke nájdete dámske šaty pre každú príležitosť. S starostlivosťou pre Vás vyberáme módne strihy aj nadčasové vzory, v ktorých sa zaiste budete cítiť perfektne. Aktuálna kolekcia zahŕňa lacnejšie šaty pre bežné nosenie, či luxusné šaty pre sviatočné príležitosť. Sledujte pravidelne naše novinky. Pekné kúsky veľmi rýchlo vypredávajú. Dopredaj skladových zásob nájdete vo zľavových akciách.

Farba

Veľkosť

Dĺžka

Materiál

Dĺžka rukávu

Strih šiat

Vzor

Príležitosť

Určenie

Certifikácia

Bio bavlna

Bio bavlna, alebo ak organická bavlna je všeobecne definovaná ako bavlna, ktorá sa pestuje ekologicky v subtropických krajinách, ako je India, Turecko, Čína a časti USA, z geneticky nemodifikovaných rastlín a bez použitia akýchkoľvek syntetických poľnohospodárskych chemikálií, ako sú hnojivá alebo pesticídy, okrem tých, ktoré umožňujú certifikované ekologické označovaní. Jej produkcia podporuje zvyšovanie biodiverzity a obmedzuje negatívne dopady, ktoré vznikajú pri pestovaní klasickej bavlny. Bavlna pokrýva 2,5% svetovej obrábanej pôdy, ale používa 10-16% svetovej spotreby pesticídov (vrátane herbicídov, insekticídov a defoliantov), čo je viac ako akákoľvek iná plodina. Výrazne nižšia cena klasickej bavlny je tak vykúpená zničenú pôdou a znečistenými povrchovými vodami. Podporujeme predaj produktov z bio bavlny.

Dámske konopné letné šaty s biobavlnou z kolekcie udržatel'nej módy od nemeckej značky HempAge jednofarebné Dámske konopné letné šaty
80.3 €
XS S M L