0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Dámske oblečenie » Sukne » Bio bavlna sukne

Bio bavlna sukne

Úžasná ponuka dámskych sukní pre naozaj každú príležitosť. Naše dlhé, krátke, elegantné aj športové sukne pristanú každej z Vás. Hľadáte niečo z retro štýlu? Exkluzívne prinášame kolekciu netradičných vintage sukní s nápaditými vzormi aj strihmi. Absolútnym hitom sezóny sú naše dlhé letné sukne. Tisíce našich spokojných zákazníkov to môžu potvrdiť. Pridáte sa k nim? Lacné sukne a posledné skladové kúsky vo výpredaji nájdete v zľavách.

Farba

Veľkosť

Dĺžka sukne

Certifikácia

Materiál

Strih sukne

Typ sukne

Štýl

Sezóna

Vzor

Určenie

Bio bavlna

Bio bavlna, alebo ak organická bavlna je všeobecne definovaná ako bavlna, ktorá sa pestuje ekologicky v subtropických krajinách, ako je India, Turecko, Čína a časti USA, z geneticky nemodifikovaných rastlín a bez použitia akýchkoľvek syntetických poľnohospodárskych chemikálií, ako sú hnojivá alebo pesticídy, okrem tých, ktoré umožňujú certifikované ekologické označovaní. Jej produkcia podporuje zvyšovanie biodiverzity a obmedzuje negatívne dopady, ktoré vznikajú pri pestovaní klasickej bavlny. Bavlna pokrýva 2,5% svetovej obrábanej pôdy, ale používa 10-16% svetovej spotreby pesticídov (vrátane herbicídov, insekticídov a defoliantov), čo je viac ako akákoľvek iná plodina. Výrazne nižšia cena klasickej bavlny je tak vykúpená zničenú pôdou a znečistenými povrchovými vodami. Podporujeme predaj produktov z bio bavlny.

Dámska puzdrová sukňa z konope a biobavlny z kolekcie udržatel'né módy od nemeckej značky HempAge pôsobí žensky Dámska puzdrová konopná sukňa
100.75 €
XS S M L