0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Dámske oblečenie » Nohavice, Džínsy, Legíny » Legíny » Nylon legíny

Nylon legíny

Naše legíny sú určené pre všetky druhy športových aktivít či bežné nosenie vo voľnom čase. Elastický materiál sa prispôsobí každej postave. Vďaka pohodlnému noseniu si ich ľahko zamilujete. Vyberajte leginy so zaujímavými vzormi a z pohodlných materiálov. Lacné legíny nájdete v kategórii najlacnejšie a zaujímavé akcie zaistí, že kupujete štýlový kúsok naozaj za super cenu.

Farba

Veľkosť

Dĺžka nohavíc

Druh športu

Materiál

Štýl

Vzor

Střih

Trend

Určenie

Nylon

Nylon je prvý syntetický polymér a prvé syntetické vlákno, ktoré bolo vyrobené priamo z uhlia, vody a vzduchu a ktoré malo komerčný úspech. Pretože označenie nylon nie je chránené, používajú ich výrobcovia v obchodnom styku nielen pre pôvodnú skupinu polyamidov 6.6, ale pre všetky druhy polyamidových vlákien. Vlákno objavili v laboratóriu firmy DuPont v USA. Z nylonu sa vyrába ľahké a odolné syntetické tkaniny, ktoré zdieľajú mnoho rovnakých vlastností, ako je jednoduchá údržba, odolnosť proti pokrčeniu, pretiahnutie a zmršťovanie. Nylon je mäkšie ako polyester, ale aj silnejší.

Dámske zateplené čierne legíny elastické a pohodlné nohavicový vzhľad vyšší pás vhodné na zimu vo vnútri Termo legíny s vreckami
22.7 € 30.25 €
L/XL XL/XXL
-25%