0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Pánske Oblečenie » Spodná Bielizeň » Boxerky » Bambusové boxerky

Bambusové boxerky

Kvalitná spodná bielizeň by malo byť základom každého šatníka. Naše pánske boxerky sú preto vyberané s náležitou starostlivosťou, aby bolo zaručené, že sú naozaj pohodlné a príjemné na nosenie. Boxerky si svoju popularitu zaiste zaslúži, a to pretože sú ľahké a mnohokrát ani neviete, že ich máte oblečené. Vyberať u nás môžete aj z nadmerných veľkostí. Lacné boxerky nájdete v našich akčných zľavách. K dispozícii už posledné skladové kusy, tak ponáhľajte.

Farba

Veľkosť

Materiál

Trend

Vzor

Určenie

Bambus

Bambus je prírodnou textilnou surovinou používanou v textilnom priemysle pomerne krátku dobu. Bambusové vlákna sú na dotyk príjemná a oproti bavlne odolnejšia voči množeniu baktérií. Odevy z bambusu sa ľahko farbia, dokáži absorbovať vlhkosť, sú priedušné a vhodné aj pre alergénnu pokožku. Dobre sa kombinuje s inými vláknami ako je bavlna alebo konope. Bambus je nenáročnou rastlinou na pestovanie, žať sa dá po 2-3 mesiacoch a vyrastie aj na suchších pôdach ako bavlna.

Bambusové boxerky. Až do veľkosti 7XL. Veľkosti nezodpovedajú klasickým európskym rozmerom - Pánske bambusové boxerky nadmerná veľkosť
6.3 € 9.85 €
3XL 4XL 5XL 6XL
-36%
Prúžkované boxerky. Materiál: 95% bambus, 5% elastan. Bambusové pánske boxerky s prúžkami
5 €
M L XXL XL
Pánske boxerky z bambusu. Materiál: 95% bambus, 5% elastan. Pánske bambusové boxerky s žíhaným vzorom
5 €
XL M L