0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Dámske oblečenie » Spodná Bielizeň » Nohavičky » Sťahovacie nohavičky

Sťahovacie nohavičky

Hľadáte spodnú bielizeň a ste zvyknutá na klasiku? Ponúkame zaujímavý sortiment spodných nohavičiek v tradičných strihoch. Vybavte svoj šatník novými kúskami z nášho výpredaja skladu. Jednofarebné aj viacfarebné varianty, príjemné materiály aj zaujímavé ozdobné čipky - to všetko za skvelé ceny. Inšpirujte sa medzi top 20 najpredávanejšími dámskymi nohavičkami v našej ponuke. Bavlnené nohavičky s vysokým pásom aj krásne nohavičky pre plnoštíhle postavy.

Farba

Veľkosť

Materiál

Strih

Vzor

Určenie

Stahovacia

Sťahovacia spodná bielizeň slúžia k optickému zoštíhlenie Vašej postavy. Kilá navyše síce nezmiznú, ale šikovne sa rozprestrú alebo premiestni do iných partií. Dochádza tak k dokonalejšiemu vytvarovaniu postavy. Dokážete tak vykúzliť krásnu siluetu aj pod priliehavým oblečením. Zakryte nedokonalosti a zvýraznite všetky Vaše prednosti. Ak máte pocit, že sa do zakúpené sťahovací bielizne len tak nevojdete, tak ste si pravdepodobne vybrala správny kúsok. Sťahovací efekt je dokonalejši, keď dá trochu námahy sa do bielizne obliecť. Nečakajte ale zázraky každý deň. Okrem sťahovacích nohavičiek nie sú ostatné druhy príliš vhodné na každodenné nosenie.

Vysoké dámske hladké sťahovacie nohavičky, ktoré vďaka pružnému materiálu obopnú a vyhladí problematické partie. Zoštíhľujúci sťahovacie nohavičky
12.35 €
XXL
Vysoké dámske nohavičky so sťahovacím efektom. Dostupné v štyroch praktických Bavlnené sťahujúce nohavičky
9.55 €
L XL 2XL