0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Dámske oblečenie » Nohavice, Džínsy, Legíny » Tepláky » Bio bavlna tepláky

Bio bavlna tepláky

Pohodlné oblečenie na šport i vhodné oblečenie pre voľný čas - to sú dámske tepláky. Ponúkame kolekciu pohodlných teplákov pre fitness v zaujímavých retro vzoroch aj klasické kúsky pre bežné nosenie. Lacné tepláky za super ceny aj zaujímavé akčné výpredaje. To je kolekcia dámskych teplákov z našej ponuky. Vyberte si strih aj vzor presne podľa Vašich predstáv.

Farba

Veľkosť

Certifikácia

Materiál

Strih nohavíc

Typ nohavíc

Štýl

Vzor

Určenie

Bio bavlna

Bio bavlna, alebo ak organická bavlna je všeobecne definovaná ako bavlna, ktorá sa pestuje ekologicky v subtropických krajinách, ako je India, Turecko, Čína a časti USA, z geneticky nemodifikovaných rastlín a bez použitia akýchkoľvek syntetických poľnohospodárskych chemikálií, ako sú hnojivá alebo pesticídy, okrem tých, ktoré umožňujú certifikované ekologické označovaní. Jej produkcia podporuje zvyšovanie biodiverzity a obmedzuje negatívne dopady, ktoré vznikajú pri pestovaní klasickej bavlny. Bavlna pokrýva 2,5% svetovej obrábanej pôdy, ale používa 10-16% svetovej spotreby pesticídov (vrátane herbicídov, insekticídov a defoliantov), čo je viac ako akákoľvek iná plodina. Výrazne nižšia cena klasickej bavlny je tak vykúpená zničenú pôdou a znečistenými povrchovými vodami. Podporujeme predaj produktov z bio bavlny.

Biobavlnené dámske nohavice tepláky od nemeckej značky LIVING CRAFTS klasický pohodlný a padnúci strih v páse Dámske tepláky z organickej bavlny
50.25 €
S M L