0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Dámske oblečenie » Šaty » Šaty certifikácia ocs blended

Šaty certifikácia ocs blended

V našej ponuke nájdete dámske šaty pre každú príležitosť. S starostlivosťou pre Vás vyberáme módne strihy aj nadčasové vzory, v ktorých sa zaiste budete cítiť perfektne. Aktuálna kolekcia zahŕňa lacnejšie šaty pre bežné nosenie, či luxusné šaty pre sviatočné príležitosť. Sledujte pravidelne naše novinky. Pekné kúsky veľmi rýchlo vypredávajú. Dopredaj skladových zásob nájdete vo zľavových akciách.

Farba

Veľkosť

Dĺžka

Materiál

Dĺžka rukávu

Strih šiat

Vzor

Príležitosť

Určenie

Certifikácia

OCS blended

Organic Content Standard blended (OCS blended) je certifikácia pre textílie, ktorá garantuje obsah organického materiálu v rozmedzí 5-95%. Overuje prítomnosť a množstvo organického materiálu v konečnom produkte. Ďalej OCS sleduje tok suroviny od jej zdroja ku konečnému produktu. Tento proces je potom certifikovaný akreditovanou treťou stranou. OCS zahŕňa spracovanie, výrobu, balenie, označovanie, obchodovanie a distribúciu produktu, ktorý obsahuje najmenej 5 percent certifikovaných organických materiálov.

Dámske konopné letné šaty s biobavlnou z kolekcie udržatel'nej módy od nemeckej značky HempAge jednofarebné Dámske konopné letné šaty
80.3 €
XS S M L