0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Dámske oblečenie » Ponožky, Pančuchy » Pančucháče » Pančucháče bodkované

Pančucháče bodkované

Pančuchové nohavice sú základom šatníka každej ženy. U nás nájdete kvalitné silonkové pančucháče za výhodné ceny. Zažite ten pravý pocit pohody a zvodnosti v oblečení z našej ponuky. Krásne vzory a pohodlné materiály siloniek. Nájdete tu i klasické teplé pančuchy, ktoré sú v chladnejšom počasí výborným doplnkom k Vašim šatám. Kombinujte elegantné pančuchy s krátkymi sukňami z našej ponuky.

Farba

Materiál

Vzor

Určenie

Bodkovaný

V tejto kategórii pre Vás prinášame zaujímavé bodkované produkty. Bodkovaný vzor je klasika, ktorá ťažko niekedy vyjde z módy. Každý sa zaiste stretol s nejakým "polka dot" vzorom na svojom oblečení. Bodky na menších plochách môžu byť zaujímavým doplnkom k elegantnému outfitu. Okrem klasických čierno-bielych kombinácií sa stretnete snáď so všetkými farebnými kombináciami. U oblečenie využime efektu a klamu, ktoré bodky prinášajú. Väčší tmavšie bodky na svetlom pozadí nám dokážu hociktoré partie opticky zväčšiť, menšie svetlejšie bodky na tmavšom pozadí naopak opticky zoštíhľujú. Opatrne ale s kombináciou rôznych bodkovaných vzorov do jedného outfitu. Stačí trocha neopatrnosti a taký pokus sa zmení skôr v maškarný kostým.

Dámske jemné pančucháče s jemným vzorom zosilnená špička plochý Čierne pančucháče s bodkami
11.85 €
M L
Čierne sieťované pančuchy s bodkami. Jemnosť 20 DEN Materiál: 90% nylon, 10% elastan Bodkované dámske pančuchové nohavice
9.55 € 12.9 €
-26%
Tmavé pančuchy s jemným vzorom. 350Den. Materiál: 65.8% nylon, 34,2% elastan Dámske pančuchy
7.3 €
UNI
Dámske pančuchy s drobnými bodkami. 20den. Materiál: 90% polyamid, 10% elastan Silonkové pančuchy s bodkami
5 €
M/L XL/XXL