0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Dámske oblečenie » Overaly » Polyamid overaly

Polyamid overaly

O dámskych overaloch sa hovorí, že je buď milujete, alebo ich nemôžete ani vidieť. Snáď žiadny iný kúsok dámskeho oblečenia nemá takto odlišné hodnotenie. Ak patríte do prvej kategórie, veríme že si v našej ponuke vyberiete. Ostatné návštevníčky nášho obchodu si potom môžu aspoň prezrieť, ako slušivý a sexi môže overal v skutočnosti byť. Lacné overaly nájdete v našom akčnom výpredaji.

Farba

Veľkosť

Dĺžka

Materiál

Sezóna

Štýl

Vzor

Určenie

Polyamid

Polyamid je syntetické vlákno s všeobecnou skratkou PA, pričom existuje viacero typov - dva najrozšírenejšie z nich polyamid 6 a polyamid 6.6, pričom rozdiel medzi nimi je v molekulovej štruktúre, a do istej miery aj v niektorých vlastnostiach . Tkaniny a pleteniny vyrobené z polyamidu majú schopnosť rýchlo usychať a absorbovať len málo vlhkosti. Skvele sa preto hodí pre športové oblečenie a spodnú bielizeň alebo napríklad plavky. Stretnete sa s ním ale aj u kabátov, svetríkov alebo tričiek. Polyamid je hladký a príjemný na dotyk. Je to tiež jeden z najodolnejších druhov látok. Spodná bielizeň a pančuchy sa bez neho snáď už ani nezaobídu. Vzhľadom k hladkému povrchu vlákien sa dobre a ľahko čistí.

Moderný dámsky overal s opaskom. Vpredu vrecká a zapínanie na zips. Zapínanie za krkom na gombík. Materiál: 95% Jednofarebný overal s opaskom
25.2 €
UNI