0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Módne doplnky » Kabelky, Tašky » Kabelky » Kabelky cez rameno

Kabelky cez rameno

Dámske kabelky z ponuky Glara.sk. Kabelky vhodné do spoločnosti aj na každodenné potulky mestom. Nová kabelka bude Vašou krásnou vizitkou a praktickou pomocníčkou zároveň. Myslíte pri nákupe aj trošku ekologicky? Neoplatí sa Vám kúpiť radšej kvalitnú kabelku z pravej kože, ktorá Vám vydrží mnoho rokov? Ručne vyrábané produkty v Českej republike sú síce drahšie ako ich čínske náhradky z umelej kože, ale príroda Vám za to poďakuje. Koženkové kabelky ponúkame iba v dopredaji skladu. Sledujte naše časovo obmedzené zľavové akcie a vyberte tú pravú kabelku za ešte lepšiu cenu.

Farba

Štýl

Materiál

Nosenie

Druh

Určenie

Cez rameno

Krásne kabelky a batohy, ktoré sa dajú nosiť cez rameno. Vaše kabelky a batohy nemusíte už nosiť v ruke. Ležérny štýl nosenie cez rameno Vám uvoľní ruky a zaistí, že máte všetko potrebné vždy v dosahu. Tento štýl nosenia patrí k najbezpečnejším v prípade, že potrebujete prenášať nejaké cennejšie veci. Kabelku a batoh máte pod kontrolou medzi paží a telom a oproti nosenie v ruke nie je tak ľahké ju vytrhnúť a odniesť. Vybrali ste si už nový štýlový doplnok, ktorý si prehodíte cez rameno a vyrazíte do mesta na nákupy?

Mini kabelka cez rameno. uzatváranie na zips a magnet vnútri dve malé priehradky a jedno vrecko na zips na zadnej strane Malá kabelka so strapcami cez rameno
22.7 € 45.2 €
-50%