0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Dámske oblečenie » Spodná Bielizeň » Dámske boxerky » Nylon dámske boxerky

Nylon dámske boxerky

Pohodlné a sexy, také sú dámske boxerky. Do našej ponuky zahŕňame klasické dámske boxerky, francúzske nohavičky aj elegantné čipkované modely. Sú vhodné na bežné nosenie aj športové aktivity. Kvalitné bavlnené boxerky využijete aj pod šaty. Vedeli ste, že najpredávanejšie spodné prádlo s nohavičkou je v čiernej farbe? Nohavičky s dlhou nohavičkou majú aj sťahovacie efekt, ktorý krásne formuje Vašu postavu. Aktuálne akcie nájdete nižšie pod odkazom zľavy.

Farba

Veľkosť

Materiál

Průhledné

Vzor

Určenie

Nylon

Nylon je prvý syntetický polymér a prvé syntetické vlákno, ktoré bolo vyrobené priamo z uhlia, vody a vzduchu a ktoré malo komerčný úspech. Pretože označenie nylon nie je chránené, používajú ich výrobcovia v obchodnom styku nielen pre pôvodnú skupinu polyamidov 6.6, ale pre všetky druhy polyamidových vlákien. Vlákno objavili v laboratóriu firmy DuPont v USA. Z nylonu sa vyrába ľahké a odolné syntetické tkaniny, ktoré zdieľajú mnoho rovnakých vlastností, ako je jednoduchá údržba, odolnosť proti pokrčeniu, pretiahnutie a zmršťovanie. Nylon je mäkšie ako polyester, ale aj silnejší.

Krajkované nohavičky. Na výber z niekoľkých farieb. Materiál: 85% nylon, 15% elastan. Dámske priehľadné celočipkované nohavičky
4.5 €
S M L XL