0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Dámske oblečenie » Spodná Bielizeň » Sťahovacia spodná bielizeň

Sťahovacia spodná bielizeň

Kolekcia dámskej spodnej bielizne pre každú ženu. Či už hľadáte klasické nohavičky, módne brazilky či sexy tangá - u nás si určite vyberiete. Okrem tradičných strihov a pastelových farieb oceníte aj zaujímavé ceny. Vyfiltrujte si lacné spodné prádlo a presvedčte sa sami. Sledujte pravidelne naše akcie a ulovte si slušivý kúsok ešte výhodnejšie!

Farba

Veľkosť

Materiál

Strih

Určenie

Stahovacia

Sťahovacia spodná bielizeň slúžia k optickému zoštíhlenie Vašej postavy. Kilá navyše síce nezmiznú, ale šikovne sa rozprestrú alebo premiestni do iných partií. Dochádza tak k dokonalejšiemu vytvarovaniu postavy. Dokážete tak vykúzliť krásnu siluetu aj pod priliehavým oblečením. Zakryte nedokonalosti a zvýraznite všetky Vaše prednosti. Ak máte pocit, že sa do zakúpené sťahovací bielizne len tak nevojdete, tak ste si pravdepodobne vybrala správny kúsok. Sťahovací efekt je dokonalejši, keď dá trochu námahy sa do bielizne obliecť. Nečakajte ale zázraky každý deň. Okrem sťahovacích nohavičiek nie sú ostatné druhy príliš vhodné na každodenné nosenie.

Vysoké dámske hladké sťahovacie nohavičky, ktoré vďaka pružnému materiálu obopnú a vyhladí problematické partie. Zoštíhľujúci sťahovacie nohavičky
12.35 €
XXL
Vysoké dámske nohavičky so sťahovacím efektom. Dostupné v štyroch praktických Bavlnené sťahujúce nohavičky
9.55 €
L XL 2XL