0 0
Košík
Objednajte ešte za 99 Kč a máte dopravu cez zásielkovňu zadarmo.
Glara » Módne doplnky » Topánky » Balerínky » Hnedé balerínky

Hnedé balerínky

Dámske baleríny z najmenšieho internetového obchodu s obuvou? Tak to ste tu správne. Vyriešime Vaše dilema! Nemôžete si vybrať z mnohých desiatok tisíc modelov obuvi na internete? Prešla ste už všetky obchodné centrá v dojazdovej vzdialenosti Vášho auta a stále nemáte svoje baleríny? Skúste našu ponuku - jedny malé a jedny veľké topánky. V akej farbe? No predsa v čiernej, kto by si kupoval nejakú inú? Hľadáte zaujímavejšie sortiment, ktorým sa môžete celé popoludnie preklikávať a stále nebyť na konci? Skúste napríklad naše šaty.

Farba

Určenie

Hnedá

Máte vybrané produkty v hnedej farbe, prípadne produkty, kde prevažujú odtiene hnedej farby. Zahŕňame sem aj produkty v béžových, kapučíno, kávových, koňak, latte, medových, pieskových, čokoládových a prírodných odtieňoch. Hnedá je farba prírody a dobre sa kombinuje so zelenou, modrou i bielou farbou. V kombinácii s hnedou farbou sa odporúčajú výraznejšie a žiarivejšie odtiene aby celkový dojem nebol príliš nevýrazný.

Štýlové balerínky s ozdobnou aplikáciou. Materiál: vrch: koženka, stielka: Elegantné béžové dámske baleríny s mašľou
11.6 €
36 37 39 41
Elegantné balerínky so zaujímavou aplikáciou a perforovaným prevedením. Elegantné perforované baleríny s mašľou
11.6 €
36 37 38 39
Moderné balerínky s lesklou špičkou a ozdobnou aplikáciou. Materiál: vrch: koženka, stielka: syntetický materiál. Dámske lesklé baleríny
15.1 €
37 38 39